OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Kończy się czerwiec - miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Codziennie do końca czerwca po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe.

2. We wtorek, 27 czerwca, czcimy Matkę Bożą Nieustającej Pomocy. Niech Maryja, Matka Nieustannie Pomagająca, uczy nas tej samej pięknej postawy - pomagania innym!

3. W czwartek, 29 czerwca będziemy przeżywać uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Ich wstawiennictwu będziemy polecać Bożej opiece wszystkich Biskupów na czele z Papieżem Franciszkiem. Tego dnia Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz.7.00 i 18.00.

4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. W godzinach porannych odwiedzimy naszych chorych z posługą sakramentalną.