MODLIWA W INTENCJI 4 RBLOG-u

W piątek, 14 października, Mszą św. w bazylice garnizonowej pw. św. Elżbiety we Wrocławiu obchody swojego święta rozpoczęli żołnierze i pracownicy 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu.
Eucharystii przewodniczył i okolicznościowe kazanie wygłosił Proboszcz Parafii - ks. prał. płk Janusz Radzik. Celebrans na początku liturgii zwrócił się do zgromadzonych: „Stajemy przed Bogiem, aby Jemu dziękować za wszelkie łaski, które otrzymaliśmy. W czasie tej Mszy św. będziemy Go także prosili o błogosławieństwo do dalszej, jak najlepszej pracy, w tak ważnej instytucji, która dba o zabezpieczenie logistyczne dla całego naszego regionu.”
Na koniec uroczystości ks. Radzik złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim obecnym i udzielił Bożego błogosławieństwa.

Tekst i foto: xMJ